SOSYAL SORUMLULUK

İstabulMarka adı altında pazarladığımız ürün ve hizmetlerin çıkış noktası olan kurumsal bölümümüz, markamızın ticari faaliyetlerini yürüttüğümüz şirkettir. Ancak biz İstanbulMarka adının hiçbir zaman sadece bununla kısıtlı kalamayacağını düşündük ve daha başka birçok alanda birçok faaliyette bulunmasını hayal ettik. Genel vizyonumuz olan daha büyük Türkiye, daha iyi bir dünya anlayışı ve sosyal bilinç bağlamında planladığımız spor, kültür sanat ve bilim alanlarındaki faaliyetleri uyguluyor ve uygulamaya çalışıyoruz.


İstanbulMarka Spor Kulübü
6 Haziran 2017 tarihinde kurduğumuz İstanbulMarka Spor Kulübü Derneği bünyesinde okçuluk branşında eğitim, çalışma ve yarışma faaliyetleri sürdürüyoruz. Tesisleşme amacıyla emin adımlarla ilerlediğimiz spor kulübümüz bünyesinde ulusal ve uluslararası başarılar elde edip, Türk Okçuluğu'nu dünyanın sayılı spor disiplinlerinden biri hâline getirmeye katkı sağlamayı hedefliyoruz.


İstanbulMarka Bilim Topluluğu
Kuruluş aşamasında olan bilim bölümümüz bir öğrenci topluluğu olarak faaliyet gösterip; Matematik, Fizik, Türk Dili ve Tarih gibi pozitif bilimler hakkında araştırmalarda bulunan, bu araştırmalar hakkında yayınlar yapan, konferanslar ve paneller düzenleyen, öğrencilerin kariyer planlamasında rehberlik eden bir sivil toplum örgütü olacak.


İstanbulMarka Kültür & Sanat Vakfı
Henüz planlama aşamasında olan kültür ve sanat bölümümüz, gelecekte Türk Kültür ve Sanatı'na hak ettiği değeri vermek hedefiyle kitap, tiyatro, sinema ve daha birçok başka mecrada varlık göstermek istediğimiz bir alan.